Hoppa till innehåll

Welcoming cozy garden house

Användarprofil för Eni
Eni

Welcoming cozy garden house

Eget rum i hus
5 gäster3 sovrum3 sängar2 badrum
5 gäster
3 sovrum
3 sängar
2 badrum
Frukost
Det här är ett av de fåtal ställen i området som har denna funktion.

The house is only a 3 minute walk from the lake, located in one of the most beautiful neighborhoods the city has to offer. The neighborhood has some of the best restaurants in town and is full with cafes and grocery stores. The farmers market is just a 10 minute walk. If exploring the city gets tiring for you, feel free to relax in our garden and enjoy fresh organic fruit and vegetables that you can pick up yourself.

Bekvämligheter

Gratis parkering inkluderad
Kök
Wifi
Öppen spis
Ej tillgänglig: Brandvarnare
Ej tillgänglig: Kolmonoxid-detektor
Värden har inte rapporterat att det finns brandlarm eller kolmonoxid-detektor i fastigheten.

Sovarrangemang

Sovrum 1
1 dubbelsäng,1 enkelsäng
Sovrum 2
1 dubbelsäng,1 enkelsäng

Tillgänglighet

Omdöme

1 Omdöme

Användarprofil för Jakob
Jakob
mars 2019
Eni's place was simply amazing. It's just about 2-3 minutes to stunningly beautiful Lake Ohrid - you just can't get enough of that landscape and view in Pogradec, seriously. The place itself has everything you need. You can have you morning coffee outside and enjoy it in the…
Användarprofil för Eni
Svar från Eni:
Thank you so much for the nice review Jakob! You are welcome back any time :)
mars 2019

Eni är din värd

Boston, MassachusettsMedlem sedan maj 2018
Användarprofil för Eni
1 omdöme
Verifierad
Umgänge med gäster
I will be answering all questions via email or phone; My mother is the one who will be attending you. She is an amazing host and has experience hosting many people from different countries. She will show you the best places to visit and restaurants to eat at as well as help you…
Kommunicera alltid genom AirbnbFör att skydda din betalning bör du aldrig föra över pengar eller kommunicera utanför Airbnbs webbplats eller app.

Grannskapet

Saker att tänka på

Incheckning: 12:00 till 20:00
Incheckning: 12:00 till 20:00

Husregler

  • Inte lämpligt för spädbarn (under 2 år)
  • Ingen rökning
  • Inga husdjur
  • Inga partyn eller tillställningar

Avbokningar