Hoppa till innehåll

Simple but comfortable.

Användarprofil för Margaretha
Margaretha

Simple but comfortable.

2 gäster1 sovrum2 sängar1 badrum
2 gäster
1 sovrum
2 sängar
1 badrum
Helt boende
Du får hela stuga för dig själv.
Bra kommunikation
100 % av de senaste gästerna gav Margaretha fem stjärnor för kommunikation.
Enastående gästfrihet
4 gäster på sista tiden gav Margaretha komplimanger för enastående gästfrihet.

The cottage is located behind our main residence, at a distance of approximately 8 km from Sunne city centre. The cottage is relatively small, with dimensions of approximately 4 x 5 metres. The ground floor contains a combined living room/kitchen and a bathroom. The loft, accessible by a steep staircase, is the sleeping area and contains two single beds.
If you want to do your laundry you can have one free wash for every paid night.

Bekvämligheter

Wifi
Kök
Gratis parkering inkluderad
TV
Ej tillgänglig: Brandvarnare
Ej tillgänglig: Kolmonoxid-detektor
Värden har inte rapporterat att det finns brandlarm eller kolmonoxid-detektor i fastigheten.

Tillgänglighet

Omdömen

2 Omdömen

Användarprofil för S
S
september 2019
Trevligt bemötande och lantlig idyll för den bilburna resenären
Användarprofil för Margaretha
Svar från Margaretha:
Takk og velkommen tilbake. Dere var fine gjester som anbefales.
september 2019
Användarprofil för Judy
Judy
augusti 2019
This adorable little stuga has everything, including—but only if you want visitors—two wonderful cats. Margaretha and her husband were attentive, helpful hosts, who even did our laundry—an extra special step. We would stay again without hesitation. Please visit these pleasant…
Användarprofil för Margaretha
Svar från Margaretha:
Thanks for your nice comments. As you probably have noticed did I mix public and privat feedback in one box. Your visit as one of the first visitors gives us courage and pleasure to continue with Airbnb ;) Thanks a lot for visiting us and welcome back.
augusti 2019

Denna värd har 2 omdömen för andra boenden.

Visa andra omdömen

Margaretha är din värd

Gjutaregården, SverigeMedlem sedan september 2011
Användarprofil för Margaretha
4 omdömen
My name is Margaretha, born in the Netherlands. After 28 years we moved to Norway where we lived 28 years and now we have been living in Sweden for 10 years. My husband has the Norwegian nationality and I will become a Swedish citizen soon. We speak Dutch, English, Norwegian,…
Språk: Nederlands, English, Deutsch, Norsk, Svenska
Svarsfrekvens: 100%
Svarstid: inom en timme
Kommunicera alltid genom AirbnbFör att skydda din betalning bör du aldrig föra över pengar eller kommunicera utanför Airbnbs webbplats eller app.

Grannskapet

Saker att tänka på

Incheckning: 15:00 till 21:00
Utcheckning: 12:00
Incheckning
15:00 till 21:00
Utcheckning
12:00

Husregler

  • Ej lämpligt för barn och spädbarn
  • Ingen rökning
  • Inga husdjur
  • Inga partyn eller tillställningar

Avbokningar